(Reading time: 1 minute)
Tréner futbalistov talianskeho SSC Neapol Gennaro Gattuso sa ospravedlnil fanúšikom za sobotnú domácu prehru s Fiorentinou (0:2). Podľa jeho vyjadrení mužstvo výkonnostne a výsledkovo "spadlo na úplné dno".
"Partenopei" prehrali už v treťom ligovom zápase za sebou. Na ihrisku Lazia a proti Fiorentine Gattusovi zverenci navyše nedokázali ani skórovať. "V prvom rade sa musíme ospravedlniť fanúšikom a celému mestu. Dnešný výkon bol neprípustný," netajil frustráciu Gattuso. Po 2. mieste v Serii A v uplynulej sezóne sa v tej prebiehajúcej nachádza klub spod Vezuvu aktuálne až na dvanástom.
Príležitosť v zápase nedostal slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka, ktorý do Neapolu prestúpil v priebehu tohto týždňa zo španielskej Celty Vigo. Dvadsaťpäťročný rodák z Trenčína presedel celý zápas len na lavičke náhradníkov. V najbližšom súboji 26. januára doma proti lídrovi z Juventusu by však už mohol dostať priestor, pretože Gattuso nebol spokojný so spoluprácou Joseho Callejona, Lorenza Insigneho a Arkadiusza Milika na hrote. "Dlhé roky takto hrali pod Mauriziom Sarrim. V tomto momente sú príliš predvídateľní, budem to musieť rozhádzať a spraviť potrebné zmeny," citoval portál football-italia.net Gattusa.
 
 
ABOUT THE AUTHOR
SportJudges
SportJudges
SportJudges.com is news blog for soccer with comprehensive coverage of all the major leagues in Europe. In addition we offer breaking news for transfers and transfer rumors, match previews, and in-depth editorials.

About us

Get all the latest football news, statistics, results, palyer ratings for all the major  europe leagues. Read in football articles with comments and opinions from our experienced bloggers. Read More

Follow us

SIGN UP AND JOIN US

JUDGE THEM ALL!